products

Çift Katman 15m / Min 925MM Genişlik Rulo Şekillendirme Makinesi

Temel bilgi
Menşe yeri: Botou Hebei Çin
Marka adı: HC
Sertifika: ISO
Model numarası: HC18-35-925
Min sipariş miktarı: 1set
Ambalaj bilgileri: Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur
Teslim süresi: 30 GÜN
Ödeme koşulları: Sevkiyat öncesi muayene onayından sonra avans ve% 70 dengesi T / T% 30 mevduat
Yetenek temini: 20 setleri/ay
Detay Bilgi
tip: Çift Katmanlı Rulo Şekillendirme Makinesi Genişlik: 925mm
silindirler: 12 ve 16 satır Dışa: Güney Afrika
makinenin rengi: Bülent Kalınlık: 0,3 - 0,7 mm
hız: 0-15m / dakika
Vurgulamak:

925MM Width Roll Forming Machine

,

15m/Min Roll Forming Machine


Ürün Açıklaması

Chromadek Çatı Levhaları Çift Katlı Rulo Şekillendirme Makinesi

 

Makine detayları

 

 

1 Boyutlar (L * G * Y) 7800 * 1500 x 1510mm
2 Toplam güç

Motor gücü-4kw

Hidrolik güç-4kw

3 Silindir sıraları

12 sıraya kadar

16 sıra aşağı

4 verimlilik 15 m / dak
5 Milin çapı ¢ 70mm

 

Yüksek kaliteli çift katmanlı kiremit rulo şekillendirme makinesi kullanımı:

Çift katmanlı renk çelik kiremit rulo şekillendirme makinesi yeni çift katmanlı tasarım benimser, bir makine çift amaçlı, küçük alan, rahat ulaşım, ve maliyet tasarrufu.

Teknik parametreler: Bu çift katmanlı kiremit makinesi ekonomik ve pratiktir.Yerden tasarruf sağlayan iki tür ekipmanı tek bir cihazda birleştirmek için kullanılabilir.Ayrıca, çift katmanlı makinenin maliyeti iki tek katmanlı makinenin maliyetinden çok daha düşüktür.

 

Çift Katman 15m / Min 925MM Genişlik Rulo Şekillendirme Makinesi 0

Çift katmanlı rulo şekillendirme makinesi hata ayıklama yöntemi:

1. Önce, büyük raf alt şaftının üst ucunun yüksekliğinden, daha sonra sıradan arka sıraya kadar, kiremit rulo şekillendirme makinesinin ön ve arkasının dört açısını ölçün, düzeltmek için bir çizgi bulun, kontrol edin alt mil düz bir çizgidedir ve alt milin sol ve sağ taraflarını düz olarak ayarlayın.

2. Merdanenin merkezini ve arka mührü bulun ve ardından her iki taraftaki kilitleme annesini sıkın.Orta tekerleğin ortasından önce ve sonra düz bir çizgi çizin.

3. Döşeme makinesinin presleme plakasının sapından sağa doğru hareket etme, örneğin plakadan sağ çıkma, pedin sol açısı (besleme rafı) veya sağ alt seviyeleme (ilk aks dengelenmiştir ve ikinci aks düzdür) ve üst aks alt aksla düşer)

Çift katmanlı karo makinesi bir dizi yağlama sistemi ile donatılmıştır.Makine çalışırken, tüm rulman yataklarını, şanzıman dişli hareket kılavuzlarını ve diğer parçaları otomatik olarak yağlayacaktır.

Çift kiremit rulo şekillendirme makinesi tezgah altı çalışma prosedürü vardır, tezgah sırayla, birinci sınıf bir mekanik indeks var, konumlandırma, ayrıca bir dizi hassas konumlandırma kurmak, tamamen sağlamak her damgalama süreci, çamur egzoz tam egzoz yapmak, kalıp yer karosu kütük üzerine tekrar bastırmak, böylece hizmet ömrü uzun, kaliteli ürünler.

İki plakanın çift katmanlı bir karo rulo şekillendirme makinesi ile değiştirilme süresi de daha kısadır ve üretim oranı artırılır, ancak aynı zamanda göreli kalabalık nedeniyle çeliği daha verimli hale getirebilir ve iç ve dış yüzeyler genellikle paraleldir, modeller tasarım seçimi için eksiksiz ve kullanışlıdır.

Bu, yüksek mukavemetli diğer bileşenlere bağlanmayı kolaylaştırır.

Boyutları makul bir seri oluşturur, taşıma kapasitesini artırır.

Ortak iş parçasından farklı olarak, h şekilli çeliğin kanat nakışları genişletilir.Yardımcı makara çerçevesini takmak, şekillendirme durumunu ayarlamak ve kontrol etmek zordur.

Çift katmanlı kiremit rulo şekillendirme makinesi yapılmış cam karo basın çalışma süreci:

Renkli çelik plaka silindirin şekillendirici kısmına girer.Şekillendirildikten sonra, presleme kısmına gider.Kesme bıçağı, kesme uzunluğunun belirlenmesinden sorumludur.

Karo rulo şekillendirme makinesi kontrol frekans dönüştürücü, bir tahrik motorunun, hidrolik motorun, ark sırlı karo rulo şekillendirme makinesinin çelik plaka kurulumunun her bir parçasını gerçekleştirmek için tanıtıldı, güç kaynağını kesmeli, motor kayışını elle veya büyük dişli, pompa ile hareket ettirmelidir sistemde cıvata kullanarak sistem, sadece montaj doğruluk gereksinimi yüksek değil, montaj zor, bu sorunu çözmek için, plaka her iki ucunda sabit oluncaya kadar C çelik kiremit rulo şekillendirme makinesi tezgah transpozisyonu yapmak.

Her bir parçanın hareketinin koordine olup olmadığı yavaş dönüş hızı, yüksek ses ve hidrolik salınım plakası makaslarının güvenilir olmayan çalışması gibi sorunları çözer ve bağlantı parçalarının kırılma hatası durumunda makinenin güvenliğini ve güvenilirliğini garanti eder. .

 

Çift Katman 15m / Min 925MM Genişlik Rulo Şekillendirme Makinesi 1

Çift katmanlı karo rulo şekillendirme makinesi operasyon becerileri:

1. Kendiliğinden kılavuzlanan vidanın seçimi.

Sabit vidalar yapının hizmet ömrüne göre seçilmeli ve dış kaplama malzemesinin hizmet ömrünün belirtilen hizmet ömrü ile tutarlı olup olmadığına özel dikkat gösterilmelidir.

Ayrıca çelik purinin kalınlığının vidanın kendi kendine delme yeteneğini aşamadığını unutmayın.

Şu anda mevcut vidalar plastik kafa, paslanmaz çelik kapak veya özel dayanıklı koruyucu tabaka ile boyanabilir.

2. Renkli plakanın yan ve son turu.

Her bir çelik plaka parçasını takarken, kenar alıştırma, çelik plakanın ön parçasına doğru bir şekilde yerleştirilmeli ve çelik plakanın her iki ucu sabitlenene kadar ön parça ile kenetlenmelidir.

Basit ve etkili bir yöntem, vatka çelik plakasını ayırmak için bir çift kelepçe maşa kullanmaktır.

Çelik plaka uzunlamasına yön boyunca konumlandırıldığında, uç kısım, özellikle üst uç kısım, çelik plakanın bir ucunun pozisyonunu temin edebilen ve bir ucun vatka eklemini yapabilen maşalarla kelepçelenmelidir. çelik plakayı sabitlemek için doğru pozisyonda.

3. Geniş açıklıklı ve geniş alanlı tesisin tasarımında, yeterli parlaklığa sahip olmak için, genellikle her açıklığın ortasında düzenlenmiş olan aydınlatma bantları sıklıkla tasarlanır.

Aydınlatma plakasının ayarı aydınlatma derecesini artırsa da, güneş ısısının transferini de arttırır ve bina içindeki sıcaklığı arttırır.

4. genel tasarım tek katmanlı renk kurulu.Binanın içine giren güneş radyasyonu ısısını azaltmak için, çatı levhasını monte ederken, ısı yalıtım katmanı çatı sistemine monte edilebilir.

Çatı kaplama levhaları monte edilmeden önce aşıkların veya çıtaların çift taraflı yansıtıcı folyo ile kaplanması için çok basit, ekonomik ve etkili bir yöntem vardır, bu da yoğuşmayı azaltmak için buhar izolasyonu olarak hareket eder.

Filmin 50 ~ 75 mm'ye kadar olan destekler arasında sarkmasına izin verilirse, film ile çatı paneli arasındaki hava tabakası yalıtım etkisini daha da geliştirecektir.


 

İletişim bilgileri
Jing

Telefon numarası : +8618825117789

Naber : +8618825117789