Bu yüksek performanslı çatı levhası rulo şekillendirme makinesi, galvanizli demir çatı panellerinin hassas şekillendirilmesi için tasarlanmıştır.Sistem, üst düzey üretim verimliliği için tamamen otomatik PLC kontrolü ve hidrolik kesimi içerir..
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Malzeme Türü | PPGI/GI |
| Malzeme Kalınlığı | 0.3-0.6mm |
| Malzeme Genişliği | 1220 mm |
| Rol Stasyonları | 12 İstasyon |
| Roller ve Çubuk Malzemesi | 45# Çelik söndürme ve kaplama |
| Çubuk çapı | Φ70mm |
| Kesme malzemesi | CR12 |
| Sürücü Türü | Zincir Sürücü |
| Üretim Hızı | 15-20m/dakika |
| Toplam Güç | 5.5+5.5KW |
| Voltaj | 380V 50Hz 3 fazlı (özelleştirilebilir) |
| 5T El Decoiler |
|
|---|---|
| Besleme masası ve ön kesim |
|
| Çubuk ve rulo montajı |
|
| Hidrolik pompa istasyonu |
|
| Dokunmatik Ekran Kontrol Kabineti |
|
| Baskı Bölümü ve Kesiciler |
|
| Çıktı Tablosu | Bitmiş ürünleri toplar. Ürünlerin yüzey hasarına uğramadan gönderilmesini kolaylaştırmak için rulolarla donatılmıştır. |
Zincirler: 2 set
Solenoid Valf: 1 Set
Seyahat anahtarı: 2 set
Açık uçlu anahtarlar: 2 set
Altıgen Anahtar: 2 Set
Sayıcı: 1 set
Anahtar: 2 set
Petrol mühürleri: 1 set