1:Ürün Açıklaması:
Çift katmanlı metal çatı paneli şekillendirme makinesi
Uygulama Alanları:
Tarım depoları l Garajlar l Barınaklar l Hijyenik seralar l Güneş evleri l Havuz kaplamaları l Parklar l Verandalar l Teras kaplamaları l Kimyasal ve ilaç fabrikaları l Hayvancılık yapıları l Yürüyüş yolu kaplamaları l Kendin Yap (DIY) işleri.
Çift katmanlı metal çatı paneli şekillendirme makinesinin detaylı bilgileri
| Mil malzemesi | Tavlama ile 45# çelik, mil çapı 70mm |
| Rulo malzemesi | Krom kaplamalı 45# çelik |
| Rulo istasyonu | 11+12 istasyon veya ihtiyacınıza göre |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
| Ana motor gücü | 4+4kw |
| Ana çerçeve | 350mm H çelik |
| Krom kaplı rulo yüzeyi | 0.05mm |
| Gerilim | 380v 50hz 3 faz |