Galvanizli Çelik Z Purlin Yapma Makinesi Üç Aşama
| makine boyutu: | 12,1*1,5*1,6m |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı: | 1,5-3,0 mm |
| malzeme genişliği: | İhtiyaca Göre Özelleştirilebilir |
| makine boyutu: | 12,1*1,5*1,6m |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı: | 1,5-3,0 mm |
| malzeme genişliği: | İhtiyaca Göre Özelleştirilebilir |
| Malzeme Türü: | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Genişliği: | 1220mm |
| Malzeme Kalınlığı: | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Türü: | PPGI/GI/Alüminyum |
|---|---|
| Malzeme: | 0,4-0,5 mm |
| Malzeme Genişliği: | 100 mm |
| Malzeme Türü: | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı: | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği: | 1220mm |
| Malzeme Türü: | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı: | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği: | 312mm |
| Malzeme Türü: | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı: | 0,8-1,2 mm |
| malzeme genişliği: | 845mm |
| Etkili Genişlik: | 1220/1225/1250mm |
|---|---|
| Hız: | 8-12m/dak |
| Motor: | 11+11+5,5KW |
| PLC: | Delta (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Motor Gücü: | 5.5 kw |
| kullanarak: | İniş borusu |
| Şaft Malzemesi: | 45 # çelik |
|---|---|
| Silindir istasyonları: | 10-13 İstasyon |
| Şekillendirme hızı: | 0-35 m/dak |
| Tahrikli Sistem: | Zincir veya Dişli Kutusu |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC ve Dönüştürücü |
| Malzeme kalınlığı: | 0,3-0,6 mm |
| Bulaşma: | Dişli Aktarımı |
|---|---|
| Ağırlık: | 2.8T |
| Boyut: | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Kullanım: | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip: | hafif köle yuvarlama makinesi |
| Kalınlık: | 0,8-1,8 mm |