Mesaj gönder
Ana sayfa

Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Cangzhou Huachen Rulo Şekillendirme Machinery Co, Ltdsoğuk rulo şekillendirme ekipmanı ve otomatik üretim hattında uzmanlaşmış fabrikadadır. Ana ürünler, renkli çelik rulo şekillendirme makinesi, klasik sırlı karo şekillendirme makinesi, hafif çelik yapı inşası için CZ aşık makinesi ve salma rulo şekillendirme makinesi, zemin güverte şekillendirme makinesi, sandviç paneldir. üretim hattı, hızlı korkuluk rulo şekillendirme hattı ve çeşitli tam otomatik soğuk bükme rulo şekillendirme ekipmanı.
CE sertifikasını onayladık, “her süreci kontrol et ve tüm ürünleri mükemmelleştir” kavramı herkesin kafasında kavisli.Her makine fabrikadan çıkmadan önce test edilecek, sorunlu makineler asla müşteriye teslim edilmeyecektir.
10 yıldan fazla ihracat tecrübesine sahibiz ve hem gelişmekte olan ülkelerdeki hem de gelişmiş ülkelerdeki müşterilerin farklı ihtiyaçları hakkında çok iyi biliyoruz ve çok sayıda müşteriye tatmin edici tasarım planı sunuyoruz.Şimdi ürünlerimiz dünyanın 120'den fazla ülkesine ve bölgesine ihraç edildi ve müşterilerle uzun vadeli bir işbirliği ilişkisi kurdu.Gerçek bir ortaklığın, malların teslimi ile asla bitmediğine ve tatmin edici satış sonrası hizmetin büyük bir fark yaratabileceğine kesinlikle inanıyoruz.
Dünya ile ekonomik ve teknik alışverişi teşvik etmeye ve farklı ülkelerden insanlar arasındaki dostluğu geliştirmek için olumlu çalışmalar yapmaya hazırız.İçtenlikle umuyoruz: sen ve ben el ele, şanlı geleceği hep birlikte yaratın!

 

Seçmek Cangzhou Huachen Rulo Şekillendirme Machinery Co, Ltd güveninize değer.
Yaklaşık 20 yıldır ihracat için yüksek standartlı rulo şekillendirme makinesi üretiyoruz.

Makinelerimiz dünya çapında 80'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir.
Müşterilerle iyi işbirlikçi ilişkiler sürdürdü.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Tarihimiz
1998 yılında kiremit rulo şekillendirme makinesi imalatına başladık.
O zaman ilk fabrikayı kurduk : Botou Xianfa Rulo Şekillendirme Makinesi Fabrikası . ( Cangzhou Huachen Rulo Şekillendirme Machinery Co., Ltd.'in selefi. )


2004 yılında ilk makineyi Irak'a ihraç ettik.


2013 yılında, uluslararası ticaret sektörünün hızla gelişmesiyle birlikte, Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd.


Fabrikamız 20 yıldan fazla profesyonel ve katı rulo şekillendirme makine üretim temeli vardır.


14 yıl içinde 70'ten fazla ülke ve bölgeye satış yaptık ve zengin ihracat tecrübesi kazandık.


Konseptimiz “Yaptığımız şey sadece bir makineyi tamamlamaya odaklanmak değil, aynı zamanda her ayrıntıyı mükemmelleştirmektir.

Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : HC

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 2000000-4000000

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 80% - 90%