Mesaj gönder
Ana sayfa

Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd.soğuk rulo şekillendirme ekipmanları ve otomatik üretim hattında uzmanlaşmış fabrikadır. Ana ürünler renk çelik rulo şekillendirme makinesi, klasik camlı kiremit şekillendirme makinesi, C.Z hafif çelik yapı inşaatı için purlin makinesi ve köle rulo şekillendirme makinesi, zemin güvertesi şekillendirme makinesi, sandviç paneli üretim hattı, hızlı korkuluk yuvarlak şekillendirme hattı ve çeşitli tam otomatik soğuk bükümlü yuvarlak şekillendirme ekipmanları.
CE sertifikasını onayladık, "her süreci kontrol etmek ve tüm ürünleri mükemmel hale getirmek" kavramı herkesin zihninde eğilmiştir.Sorunlu makineler asla müşteriye teslim edilmeyecek..
10 yıldan fazla ihracat tecrübemiz var ve hem gelişmekte olan ülkelerden hem de gelişmiş ülkelerden gelen müşterilerin farklı ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz.ve memnun edici tasarım planı ile müşterilerin büyük bir sayıda sağlamakŞimdi ürünlerimiz dünyanın 120'den fazla ülkesine ve bölgesine ihraç edildi ve müşterilerle uzun vadeli bir işbirliği ilişkisi kurdu.Gerçek bir ortaklığın asla malların teslimatı ile bitmediğine inanıyoruz ve tatmin edici satış sonrası hizmet büyük bir fark yaratabilir..
Dünya ile ekonomik ve teknik değişimleri teşvik etmeye ve farklı ülkelerden insanlar arasındaki dostluğu güçlendirmek için olumlu bir iş yapmaya hazırız.Sen ve ben el ele, muhteşem geleceği birlikte yaratın!

 

Seç.Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd.güveninize değer.
Yaklaşık 20 yıldır ihracat için yüksek standartlı rulo şekillendirme makinesi üretiyoruz.

Makinelerimiz dünyanın 100'den fazla ülkesine ve bölgesine ihraç edildi.
Müşterilerle iyi işbirliği ilişkileri sürdürdü.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Tarihimiz
1998 yılında kiremit rulo şekillendirme makinesi imalatına başladık.
O zaman ilk fabrikayı kurduk : Botou Xianfa Rulo Şekillendirme Makinesi Fabrikası . ( Cangzhou Huachen Rulo Şekillendirme Machinery Co., Ltd.'in selefi. )


2004 yılında ilk makineyi Irak'a ihraç ettik.


2013 yılında, uluslararası ticaret sektörünün hızla gelişmesiyle birlikte, Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd.


Fabrikamız 20 yıldan fazla profesyonel ve katı rulo şekillendirme makine üretim temeli vardır.


14 yıl içinde 70'ten fazla ülke ve bölgeye satış yaptık ve zengin ihracat tecrübesi kazandık.


Konseptimiz “Yaptığımız şey sadece bir makineyi tamamlamaya odaklanmak değil, aynı zamanda her ayrıntıyı mükemmelleştirmektir.

Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd. Cangzhou Huachen Roll Forming Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : HC

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 2000000-4000000

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 80% - 90%