| Kullanım | Kat Güvertesi |
|---|---|
| Kalınlık | 1,2 mm |
| Ağırlık | 28T |
| Garanti | 1 Yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Türü | Galvanizli Kat Güverte |
|---|---|
| Genişlik | 1219 MM |
| Silindirler | 26 satır |
| ihraç | Meksika |
| makinenin rengi | Mavi ve turuncu |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | 30% T / T mevduat peşin ve sevkiyat öncesi muayene onay alındıktan sonra% 70% dengesi. |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
|---|---|
| kesme uzunluğu toleransı | ± 1mm |
| Motor | 11+11+5,5KW |
| Türü | Zemin Güverte Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Hız | 8-12m/dak |
| Makine Renk | mavi |
|---|---|
| Malzeme genişliği | 1500mm galvanizli |
| Makina tipi | şekillendirme makinesi zemin güverte rulo |
| Makine Stili | Almanya tarzı |
| kaç rulo | 28 silindir |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 22T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 22T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting system | hydraulic cut |
| per month | 20 sets |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Kalınlık | 1,5 mm |
|---|---|
| Genişlik | 1500mm |
| Garanti | 12 ay |
| Hizmet | tüm hayat |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |