| Silindir Mil Çapı | 120MM |
|---|---|
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
| zincir boyutu | 1,5 İnç Çift Sıra |
| Güç | 17.5X3KW |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
|---|---|
| Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Adı | Soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| Şekillendirme hızı | 15m/dak |
| Güç | 11+15KW |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| kullanım | Çatı |
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Garanti | 12 ay |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Kullanım | çatı ve duvar |
| Güç | 4 + 4kw |
| Gerilim | 380V veya özelleştirilmiş |
| Tip | 1100mm rusya tipi sırlı adım kiremit çatı paneli rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1250 |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Kapasite | 2-4m/dak |
| Boyut | 7.5*1.5*1.2m |
| Özellik | ikisi bir arada |
|---|---|
| Garanti | Ömür |
| Hız | 0-2m/dak |
| İsim | Soğuk Rulo Şekillendirme Ekipmanları |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile paketlenmiştir |
| tip | Omega Shape Aşık Metal Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Hız | 0-45m/dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30 gün |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-10m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Güç | 5.5KW |
|---|---|
| Kapasite | 45m/Dk |
| delme | Mevcut |
| Özellik | ikisi bir arada |
| kullanım | alçıpan sistemi |
| Type | Chain Drive Tile Roll Forming Machine |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| width | 1250mm |
| warranty | 1 year |
| Dimension | 6.7*1.6*1.3m |