| Türü | çift katmanlı Top şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Malzeme | PPGI GI |
| Kalınlığı | 0.3-0.8mm |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30days |
| Türü | çift katmanlı Top şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kapasite | 8-10 m / dak |
| Yaşam süresi | 30years |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30days |
| Türü | çift katmanlı Top şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kullanım | çatı |
| Malzeme | PPGI GI |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30days |
| type | Double Layer Roll Forming Machine |
|---|---|
| Usage | roof |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Tip | Çift Katmanlı Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kontrol | Otomatik |
| Kalınlık | 0,3-0,8 mm |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30days |
| Uygun Malzeme | PPGI, GI, Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,8 mm |
| Genişlik | özelleştirilmiş |
| Koşul | Yeni |
| Tip | Fayans Şekillendirme Makinesi |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Uygun Malzeme | PPGI, GI, Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,8 mm |
| Genişlik | özelleştirilmiş |
| Şart | Yeni |
| Tip | kiremit şekillendirme makinesi |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |