| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Sırlı Rulo Şekillendirme Ekipmanı |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| meridyen yapmak | 45 gün |
| kesme yöntemi | hidrolik kesme |
| silindirler | 12+1Roller Stasyonları |
|---|---|
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
| Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Silindir Mil Çapı | 90mm |
| Adı | Soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Fayans Şekillendirme Makinesi |
| Kullanmak | çatı |
| Güç(w) | 5.5+7.5KW |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-4m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Türü | Ridge Cap Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.3-0.6mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30days |
| tip | sırlı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1250 |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| kapasite | 2-4m/dak |
| Boyut | 7.5*1.5*1.2m |
| tip | sırlı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1250 |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| kapasite | 2-4m/dak |
| Boyut | 7.5*1.5*1.2m |
| type | glazed tile roll forming machine |
|---|---|
| width | 1250 |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| capacity | 2-4m/min |
| Dimension | 7.5*1.5*1.2m |
| Name | China metal roof ridge cap roll forming machine |
|---|---|
| Control System | PLC Delta Inverter Control |
| Power Supply | 3-Phase,380V,50Hz |
| Main Frame | 350 H-Beam |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | Sevkiyat öncesi muayene onayından sonra avans ve% 70 dengesi T / T% 30 mevduat |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |