| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
|---|---|
| kodlayıcı | OMRON |
| Adı | Oluklu Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Şekillendirme hızı | 15m/dak |
| Güç | 5.5+5.5KW |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
|---|---|
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
| Makine Üssü | H ışını |
| Adı | Oluklu Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| kesme toleransı | ±1mm |
| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç | 5.5+5.5KW |
| silindirler | 12 istasyon |
| kodlayıcı | OMRON |
| kesme toleransı | ±1mm |
|---|---|
| kodlayıcı | OMRON |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Güç | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| İletişim | Zincir |
| Voltaj | 220V 60HZ 3 Faz |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
| Adı | Oluklu Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1100mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1220mm |