| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| Adı | Oluklu Rulo Şekillendirme Makinesi |
| silindirler | 12 istasyon |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
| İletişim | Zincir |
| İletişim | Zincir |
|---|---|
| kodlayıcı | OMRON |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
| Makine Üssü | H ışını |
| Güç | 5.5+5.5KW |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 10m/dk |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1220mm |