| Türü | iniş borulu Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Çapraz | 100mm veya Özelleştirilmiş |
| kesme | Hidrolik |
| Güç | 7,5+5,5kw |
| Type | Ridge cap roll forming machine |
|---|---|
| Usage | Roof ridge cap |
| Material | PPGI GI |
| Capacity | 10-20m/min |
| Power | 4+4KW |
| Capacity | 18m/min |
|---|---|
| life time | 30years |
| warranty | technical for whole life |
| type | roofing sheet roll forming machine |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| usage | roof |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| raw material | aluminum sheet |
|---|---|
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
| use | roof panel |
| profile | customized |
| cutting methold | hydraulic cut |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| kesme toleransı | ±1mm |
| Uygun Malzeme | PPGI, GI, Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,8 mm |
| Genişlik | özelleştirilmiş |
| Koşul | Yeni |
| Tip | Fayans Şekillendirme Makinesi |
| Türü | Dren borusu Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0.3-0.6mm |
| Çapı | 100MM |
| kesme | Sinek Testere Kesimi |
| Güç | 4 + 4kw |
| Makina ağırlığı | 8-9T |
|---|---|
| Malzeme Türü | Galvanize çelik |
| makine boyutu | 12,1*1,5*1,6m |
| Malzeme kalınlığı | 1,5-3 mm |
| Silindir istasyonları | 18-20 İstasyon |
| Uygun Malzeme | PPGI, GI, Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,8 mm |
| Genişlik | özelleştirilmiş |
| Şart | Yeni |
| Tip | kiremit şekillendirme makinesi |