| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
| Adı | Oluklu Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
|---|---|
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
| Makine Üssü | H ışını |
| Adı | Oluklu Rulo Şekillendirme Makinesi |
| kesme toleransı | ±1mm |
|---|---|
| kodlayıcı | OMRON |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| silindirler | 22 İstasyon |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Voltaj | 220V 60HZ 3Faz (Özelleştirilebilir) |
| Makine Üssü | H ışını |
| Güç | 5.5+5.5KW |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
|---|---|
| kodlayıcı | OMRON |
| Adı | Oluklu Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Şekillendirme hızı | 15m/dak |
| Güç | 5.5+5.5KW |
| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç | 5.5+5.5KW |
| silindirler | 12 istasyon |
| kodlayıcı | OMRON |
| Boyut | 6,5*1,3*1,5m |
|---|---|
| Sürüş modu | Zincir sürücü |
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Ağırlık | 4.5 ton |
| Güç kaynağı | 380V/3FAZ/50HZ |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Use | roof |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | OEM / DOM |
| Paket | Üst: 11 istasyon; Aşağı: 12 istasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Tip | iniş borulu Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Çap | 100mm veya Özelleştirilmiş |
| Güç | 5.5+5.5KW |
| Kapasite | 10m/dk |