| Ürün Adı | Alçak Beacon 6 ve Alçak Beacon 11 rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Boyut | 5,0m*1,2m*1,5m |
| Ağırlık | 2.9T |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| İletişim | Dişli Aktarımı |
| Bulaşma | Dişli Aktarımı |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Silindir istasyonları | 10 İstasyon |
| Şaft Malzemesi | 45 # çelik |
| Ürün Adı | Alçı Beacon 6 ve Alçı Beacon 10 Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Şaft Malzemesi | 45 # çelik |
|---|---|
| Silindir istasyonları | 10-13 İstasyon |
| Şekillendirme hızı | 0-35 m/dak |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ağırlık | 2.8T |
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Rulo |
| Silindir istasyonları | 10 İstasyon |
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| Boyut | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Kesme uzunluğu | Ayarlanabilir |
|---|---|
| Silindir istasyonları | 10-13 İstasyon |
| Şaft Malzemesi | 45 # çelik |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Ağırlık | 2.8T |
| Ağırlık | 2.8T |
|---|---|
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| Şaft Malzemesi | 45 # çelik |
| İletişim | Dişli Aktarımı |
| Kesme uzunluğu | Ayarlanabilir |
| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| İletişim | Dişli Aktarımı |
| Ürün Adı | Alçı Beacon 6 ve Alçı Beacon 10 Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Silindir istasyonları | 10 İstasyon |
| Ürün Adı | Alçak Beacon 6 ve Alçak Beacon 11 rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Boyut | 5,0m*1,2m*1,5m |
| Ağırlık | 2.9T |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| İletişim | Dişli Aktarımı |
| kullanım | saplama ve parça |
|---|---|
| kapasite | 15-25m/dak |
| özellik | kesintisiz kesme |
| sürmek | rulman |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |