| Kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Kapasite | 25m/dak |
| Özellik | kesintisiz kesim |
| Sürmek | Rulman |
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| kullanım | saplama ve parça |
|---|---|
| kapasite | 15-45m/dak |
| özellik | kesintisiz kesme |
| sürmek | rulman |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Rulo |
| Ağırlık | 2.8T |
| Voltaj | 380V/ 50HZ/ 3 Faz (Özelleştirilebilir) |
| Silindir istasyonları | 10 İstasyon |
| Cutting Type | Hydraulic Cutting |
|---|---|
| Shaft Material | 45# Steel |
| Forming Speed | 0-35m/min |
| Power | 5.5+5.5+1.5 |
| Cutting Length | Adjustable |
| Malzeme | Çelik Rulo |
|---|---|
| Güç | 5,5+5,5+1,5 |
| Kesme uzunluğu | Ayarlanabilir |
| Boyut | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Voltaj | 380V/ 50HZ/ 3 Faz (Özelleştirilebilir) |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,4-0,6 mm |
| Hız | 40m/dak |
| Renk | Yeşil |
| Genişliği | 135mm |
| Material | GI/PPGI |
|---|---|
| Thickness | 0.45-0.55mm |
| Capacity | 40m/min |
| name | Double Out PPGI 0.55mm Cold Roll Forming Machine |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |