| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| kalınlık | 0,5-1 mm |
| Kapasite | 20-40m/dak |
| Güç | 4.5+3kw |
| Malzeme | Galvanize çelik |
|---|---|
| Kalınlık | 0,5 mm |
| hız | 25m/dak |
| Özellik | Kolay operasyon |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Kesme uzunluğu | Ayarlanabilir |
|---|---|
| Silindir istasyonları | 10-13 İstasyon |
| Şaft Malzemesi | 45 # çelik |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Ağırlık | 2.8T |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | Soğuk Rulo Şekillendirme Ekipmanları |
| kalınlık | 0,5-1 mm |
| Kapasite | 20-40m/dak |
| Güç | 4.5+3kw |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| kalınlık | 0,5-1 mm |
| Kapasite | 45m/Dk |
| Güç | 5.5+3kw |
| Malzeme | GI |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Kapasite | 40m/dak |
| Profil | gelenek |
| Özellik | parça kesme |
| renk | Mavi |
|---|---|
| tip | Metal Saplama ve Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| Kesme yöntemi | Hidrolik Kesim |
| her ay | 30 takım |
| Type | cold roll forming |
|---|---|
| profile | omega |
| Thickness | 1mm |
| capacity | 10m/min |
| weight | 5T |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Şaft Malzemesi | 45 # çelik |
|---|---|
| Silindir istasyonları | 10-13 İstasyon |
| Şekillendirme hızı | 0-35 m/dak |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ağırlık | 2.8T |