| Ağırlık | 2.8T |
|---|---|
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| Şaft Malzemesi | 45 # çelik |
| İletişim | Dişli Aktarımı |
| Kesme uzunluğu | Ayarlanabilir |
| Ağırlık | 2.8T |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Güç | 5,5+5,5+1,5 |
| Ürün Adı | Alçı Beacon 6 ve Alçı Beacon 10 Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Voltaj | 380V/ 50HZ/ 3 Faz (Özelleştirilebilir) |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| kalınlık | 0,5-1 mm |
| Kapasite | 20-40m/dak |
| Güç | 4.5+3kw |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| Kalınlık | 0,6 mm |
| kapasite | 20-45m/dak |
| Güç | 4.5+5+2.3kw |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 1-1.2MM |
| malzeme genişliği | 1000mm |
| Silindir istasyonları | 18 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Cutting Type | Hydraulic Cutting |
|---|---|
| Shaft Material | 45# Steel |
| Forming Speed | 0-35m/min |
| Power | 5.5+5.5+1.5 |
| Cutting Length | Adjustable |
| Bulaşma | Dişli Aktarımı |
|---|---|
| Ağırlık | 2.8T |
| Boyut | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Malzeme | Çelik Rulo |
| Güç | 5.5KW |
|---|---|
| Kapasite | 45m/Dk |
| delme | Mevcut |
| Özellik | ikisi bir arada |
| kullanım | alçıpan sistemi |
| Malzeme | Çelik Rulo |
|---|---|
| Güç | 5,5+5,5+1,5 |
| Kesme uzunluğu | Ayarlanabilir |
| Boyut | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Voltaj | 380V/ 50HZ/ 3 Faz (Özelleştirilebilir) |
| Usage | Stud and track |
|---|---|
| Type | Cold roll forming machine |
| Thickness | 1-2mm |
| Capacity | 10m/min |
| Power | 4.5+3kw |