| kullanım | saplama ve parça |
|---|---|
| kapasite | 15-45m/dak |
| özellik | kesintisiz kesme |
| sürmek | rulman |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Type | cold roll forming |
|---|---|
| profile | omega |
| Thickness | 1mm |
| capacity | 10m/min |
| weight | 5T |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| Kalınlık | 0,6 mm |
| kapasite | 20-45m/dak |
| Güç | 4.5+5+2.3kw |