| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| kalınlık | 0,5-1 mm |
| Kapasite | 20-40m/dak |
| Güç | 4.5+3kw |
| kullanım | saplama ve parça |
|---|---|
| kapasite | 15-25m/dak |
| özellik | kesintisiz kesme |
| sürmek | rulman |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Ağırlık | 2.8T |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Güç | 5,5+5,5+1,5 |
| Ürün Adı | Alçı Beacon 6 ve Alçı Beacon 10 Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Voltaj | 380V/ 50HZ/ 3 Faz (Özelleştirilebilir) |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| kalınlık | 0,5-1 mm |
| Kapasite | 45m/Dk |
| Güç | 5.5+3kw |
| Malzeme | GI |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Kapasite | 40m/dak |
| Profil | gelenek |
| Özellik | parça kesme |
| Kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Kapasite | 25m/dak |
| Özellik | kesintisiz kesim |
| Sürmek | Rulman |
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| kullanım | saplama ve parça |
|---|---|
| kapasite | 15-45m/dak |
| özellik | kesintisiz kesme |
| sürmek | rulman |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Cutting Type | Hydraulic Cutting |
|---|---|
| Shaft Material | 45# Steel |
| Forming Speed | 0-35m/min |
| Power | 5.5+5.5+1.5 |
| Cutting Length | Adjustable |
| Bulaşma | Dişli Aktarımı |
|---|---|
| Ağırlık | 2.8T |
| Boyut | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Malzeme | Çelik Rulo |
| Ürün Adı | Alçı Beacon 6 ve Alçı Beacon 10 Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Boyut | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Ağırlık | 2.8T |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| İletişim | Dişli Aktarımı |