| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| Kapasite | 20-40m / dakika |
| güç | 24kW |
| Plaka kalınlığı | 1-1.5mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 1,5 mm |
| Hız | 10m/dk |
| Renk | Yeşil |
| Genişliği | 190mm |
| renk | Mavi |
|---|---|
| tip | Metal Saplama ve Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| Kesme yöntemi | Hidrolik Kesim |
| her ay | 30 takım |
| kullanım | İnşaat |
|---|---|
| tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| Kalınlık | 1-1.5mm |
| Kapasite | 20-40m / dakika |
| güç | 7.5 ± 7.5 kW gücünde doğru |
| kullanım | Yapı |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| kalınlık | 0,3-0,5 mm |
| Kapasite | 40M/Dk |
| Güç | 5.5+4+1.5KW |
| Malzeme kalınlığı | 1,5-2,5 mm |
|---|---|
| Sürücü Türü | Zincir sürücü |
| Güç | 18.5+7.5kw |
| kesme toleransı | ±1mm |
| Malzeme Türü | Galvanizli çelik |
| Uygun malzeme kalınlığı | 1,5-3 mm |
|---|---|
| Şekillendirme İstasyonu | 18 İstasyon |
| Şaft | 45 # çelik |
| Ana silindir | GCr15 Rulman Çeliği |
| kel malzeme | cr12 |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | Sevkiyat öncesi muayene onayından sonra avans ve% 70 dengesi T / T% 30 mevduat |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |