| Voltaj | 380V50HZ/3Faz |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 1,5-3,0 mm |
| Şekillendirme hızı | 2-15 m/dak |
| Malzeme Türü | Galvanize çelik |
| Güç | 33,6+15KW |
| Malzeme kalınlığı | 1,2-1,8 mm |
|---|---|
| malzeme genişliği | İhtiyaca Göre Özelleştirilebilir |
| Malzeme Türü | Galvanizli çelik |
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
| Güç | 11+7.5kw |
| makine boyutu | 12,1*1,5*1,6m |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 1,5-3,0 mm |
| malzeme genişliği | İhtiyaca Göre Özelleştirilebilir |
| Malzeme Türü | Galvanize çelik |
| Ürün Adı | CZ Aşık Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
|---|---|
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
| Şekillendirme hızı | 2-15 m/dak |
| Silindir istasyonları | 14-18 İstasyon |
| Malzeme Türü | Galvanize çelik |