| Malzeme | galvanizli çelik, soğuk çelik |
|---|---|
| Kalınlık | 0,5-0,9 mm |
| Kapasite | 25m/dak |
| İsim | 175mm mil yatağı çelik soğuk saplama şekillendirme makinesi 380v 50hz 3 faz |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| kullanım | Yapı |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| kalınlık | 0,3-0,5 mm |
| Kapasite | 40M/Dk |
| Güç | 5.5+4+1.5KW |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| Kalınlık | 0,6 mm |
| kapasite | 20-45m/dak |
| Güç | 4.5+5+2.3kw |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| kalınlık | 0,5-1 mm |
| Kapasite | 20-40m/dak |
| Güç | 4.5+3kw |
| Güç | 5.5KW |
|---|---|
| Kapasite | 45m/Dk |
| delme | Mevcut |
| Özellik | ikisi bir arada |
| kullanım | alçıpan sistemi |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| kalınlık | 0,5-1 mm |
| Kapasite | 20-40m/dak |
| Güç | 4.5+3kw |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| kalınlık | 0,5-1 mm |
| Kapasite | 45m/Dk |
| Güç | 5.5+3kw |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 1-1.2MM |
| malzeme genişliği | 1000mm |
| Silindir istasyonları | 18 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | Soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| Kalınlık | 0,5-1 mm |
| Kapasite | 20-40m/dak |
| Güç | 4.5+3kw |
| Malzeme | Galvanize çelik |
|---|---|
| Kalınlık | 0,5 mm |
| hız | 25m/dak |
| Özellik | Kolay operasyon |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |