| Type | cold roll forming |
|---|---|
| profile | omega |
| Thickness | 1mm |
| capacity | 10m/min |
| weight | 5T |
| Tip | soğuk rulo şekillendirme |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Kapasite | 8-10m/dak |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, kontrol paneli karton kutu ile paketlenmiştir. |
| Teslim süresi | Kabul edilen depozitoyu aldıktan sonra 60 gün. |
| Güç kaynağı | 380V, 50Hz, 3 Faz |
|---|---|
| Çalışma modu | Düğme + Panasonic/Delta Dokunmatik Ekran |
| İhracat bağlantı noktası | Tianjin Limanı Veya Diğer Çin Limanı |
| Türü | Otomatik |
| Kalınlığı şekillendiren rulo | 0,3-0,8 mm |
| Usage | Stud and track |
|---|---|
| Type | Cold roll forming machine |
| Thickness | 1-2mm |
| Capacity | 10m/min |
| Power | 4.5+3kw |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| Kapasite | 20-40m / dakika |
| güç | 24kW |
| Plaka kalınlığı | 1-1.5mm |
| Material | GI/PPGI |
|---|---|
| Thickness | 0.45-0.55mm |
| Capacity | 40m/min |
| name | Double Out PPGI 0.55mm Cold Roll Forming Machine |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |