| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Fayans Şekillendirme Makinesi |
| Kullanmak | çatı |
| Güç(w) | 5.5+7.5KW |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | gutter |
|---|---|
| type | custom |
| length | custom |
| material | DX51 |
| capacity | 10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Malzeme | DX51 52 53 |
|---|---|
| Tip | yarım tur |
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| uzunluk | 11 dakika |
| Ağırlık | 5t |
| Kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Kapasite | 25m/dak |
| Özellik | kesintisiz kesim |
| Sürmek | Rulman |
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| kullanım | saplama ve parça |
|---|---|
| kapasite | 15-45m/dak |
| özellik | kesintisiz kesme |
| sürmek | rulman |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| material | painted steel |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| capacity | 8-10m/min |
| roller | No.45 steel |
| Blade | Cr12 |
| PLC | Delta (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Motor Gücü | 5.5 kw |
| kullanarak | İniş borusu |
| Özellik | Yenilikçi Tasarım İniş Borusu Ekipmanları |
| makine boyutu | 11,8mx0,78mx1,2m |
| kullanarak | İniş borusu |
|---|---|
| makine boyutu | 11,8mx0,78mx1,2m |
| Konteyner ihtiyacı | 1x40GP |
| Malzeme kalınlığı | 0,45-0,6 mm |
| Ana Çerçeve | 350H Çelik |
| Özellik | Yenilikçi Tasarım İniş Borusu Ekipmanları |
|---|---|
| Hidrolik istasyon gücü | 5.5 kw |
| Kapasite | 10-15m/dak |
| makine boyutu | 11,8mx0,78mx1,2m |
| kullanarak | İniş borusu |