| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1220mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1220mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 1,5 mm |
| Hız | 10m/dk |
| Renk | Yeşil |
| Genişliği | 190mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,4-0,6 mm |
| Hız | 40m/dak |
| Renk | Yeşil |
| Genişliği | 135mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 940mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 4m/dk |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1220mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1100mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 1,6-2 mm |
| Hız | 10m/dk |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1220mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,8-1,2 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1005mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,4-0,7 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | --mm |