| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 400 mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 400 mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 400 mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 400 mm |
| Dayanıklılık | +- 1,5 mm |
|---|---|
| üretkenlik | 15 m/dak |
| kesme bıçağı | Söndürülmüş İşleme Sahip CR12 Kalıp Çeliği |
| Durum | Yeni |
| Rulo Çapı | 70 mm |
| Rulo Çapı | 70 mm |
|---|---|
| Hidrolik güç | 4kw |
| çalışma hızı | Yaklaşık 15 metre / dakika |
| Özellik | Yüksek verim |
| kesme bıçağı | Söndürülmüş İşleme Sahip CR12 Kalıp Çeliği |
| Kullanma | İniş borusu |
|---|---|
| Ana Çerçeve | 350H Çelik |
| Konteyner ihtiyacı | 1x40GP |
| Kapasite | 10-15m/dak |
| Rulo malzemesi | CR12 |
| Konteyner ihtiyacı | 1x40GP |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,45-0,6 mm |
| Rulo malzemesi | cr12 |
| Ana Çerçeve | 350H Çelik |
| Özellik | Yenilikçi Tasarım İniş Borusu Ekipmanları |
| kullanarak | İniş borusu |
|---|---|
| Ana Çerçeve | 350H Çelik |
| makine boyutu | 11,8mx0,78mx1,2m |
| Kapasite | 10-15m/dak |
| Konteyner ihtiyacı | 1x40GP |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |