| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 500mm |
| Kalınlığı | 0,3-0,8 mm |
|---|---|
| Şekillendirme hızı | 8-20m/dak |
| Boyut | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Toplam güç | 5.5+4KW |
| Garanti | 1 yıl |
| Kapasite | 8-10 m / dak |
|---|---|
| Yaşam süresi | 15 yıl yukarıda |
| Güç | 380V veya özelleştirilmiş |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, kontrol paneli karton kutu ile paketlenmiştir. |
| Teslim süresi | Kabul edilen depozitoyu aldıktan sonra 60 gün. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
| Adı | Oluklu Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Güç | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| İletişim | Zincir |
| Voltaj | 220V 60HZ 3 Faz |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| type | Automatic Glazed Tile Steel Roof Sheet Roll Forming Machine With PLC Control System |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-4m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
|---|---|
| HS kodu | 8462219000 |
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Hidrolik istasyon gücü | 5.5 kw |
| use | wall panel |
|---|---|
| type | CNC Line |
| control system | PLC control |
| cutting mehod | hydraulic cut and Precut |
| per month | 30 sets |
| Power(W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 2-10m/min |