| tip | Omega Shape Aşık Metal Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Hız | 0-45m/dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30 gün |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Güç | 17kw |
|---|---|
| Kapasite | 45m/Dk |
| delme | Mevcut |
| kullanım | binalar |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |