| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
|---|---|
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
| Makine Üssü | H ışını |
| Adı | Oluklu Rulo Şekillendirme Makinesi |
| kesme toleransı | ±1mm |
|---|---|
| kodlayıcı | OMRON |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç | 5.5+5.5KW |
| silindirler | 12 istasyon |
| kodlayıcı | OMRON |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| kesme toleransı | ±1mm |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Şekillendirme hızı | 15m/dak |
|---|---|
| Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| silindirler | 20 |
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| İletişim | Zincir |
| Güç | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| İletişim | Zincir |
| Voltaj | 220V 60HZ 3 Faz |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
| Adı | Oluklu Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| type | Trapezoid Roof Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 13 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |