| Usage | Stud and track |
|---|---|
| Type | Cold roll forming machine |
| Thickness | 1-2mm |
| Capacity | 10m/min |
| Power | 4.5+3kw |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Genişliği | 1250mm |
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Paket | 12 İstasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1200mm |
| Paket | 13 istasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1219mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Malzeme | GI |
|---|---|
| Kalınlık | 1.5mm |
| Garanti | 1 yıl |
| ad | 1.5mm çelik kapı çerçevesi rulo şekillendirme makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| tip | Omega Shape Aşık Metal Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Hız | 0-45m/dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30 gün |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | Hafif Salma Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Kalınlık | 0,5-1,8 mm |
| Kapasite | 0-35m/dak |
| Güç | 21.5kw |
| Kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | hafif köle yuvarlama makinesi |
| Kalınlık | 0,8-1,8 mm |
| Kapasite | 0-35 m/dak |
| Güç | 21.5 kw |
| renk | Mavi |
|---|---|
| tip | Metal Saplama ve Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| Kesme yöntemi | Hidrolik Kesim |
| her ay | 30 takım |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1200mm |
| Paket | 12 İstasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |