| kullanım | Çatı ve duvar |
|---|---|
| Kapasite | 15 m / dak |
| güç | 4 + 4KW |
| ağırlık | 5-6T |
| uzunluk | 7-8 milyon |
| kullanım | Çatı ve duvar |
|---|---|
| Kapasite | 15 m / dak |
| güç | 4 + 4KW |
| ağırlık | 5-6T |
| uzunluk | 7-8 milyon |
| kullanım | saplama ve parça |
|---|---|
| kapasite | 15-45m/dak |
| özellik | kesintisiz kesme |
| sürmek | rulman |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Özellik | 2 tip |
|---|---|
| Ömür | 15 yıl yukarıda |
| Garanti | 2 yıl |
| sertifika | ISO&CE |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile paketlenmiştir |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile paketlenmiştir |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | Önceden T/T ile % 30 depozito ve sevkiyat öncesi muayene onayından sonra % 70 bakiye |
| Yetenek temini | 20 takım/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| makaralı istasyonlar | 12 yukarı ve 17 aşağı |
|---|---|
| Tip | Otomatik |
| Bulaşma | Zincir transferi |
| Kesme Yöntemi | PLC hidrolik kesim |
| Güç | 4+4 kW |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Yetenek temini | 20 takım/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | Sevkiyat öncesi muayene onayından sonra avans ve% 70 dengesi T / T% 30 mevduat |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Malzeme Türü | PPGI/GI/Alüminyum |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| MaterialWidth | 285mm |
| Silindir istasyonu | 18 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | Sevkiyat öncesi muayene onayından sonra avans ve% 70 dengesi T / T% 30 mevduat |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |