| renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Otomatik |
| kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| kesme yöntemi | Hidrolik kesim |
| çalışma hızı | 8-10m/dak |
| Özellik | ikisi bir arada |
|---|---|
| Garanti | Ömür |
| Hız | 0-2m/dak |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Usage | roof cladding |
|---|---|
| Roller material | 45# steel |
| Capacity | 15m/min |
| Thickness | 0.3-0.8mm |
| Material | G550 |
| Usage | roof cladding |
|---|---|
| Roller material | 45# steel |
| Capacity | 15m/min |
| Thickness | 0.3-0.8mm |
| Material | G550 |
| Usage | Roof panel |
|---|---|
| length | 12-60m |
| width | 1000mm |
| thickness | 0.3-0.8mm |
| warranty | 12 months |
| renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | sırlı kiremit çatı levhası |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| işçiler | 100 |
| Plakanın genişliği | 1250mm |
|---|---|
| silindirler | 12 sıra |
| güç | 5.5 ± 5.5kW |
| Plaka kalınlığı | 0.8mm |
| verimlilik | 2meters |
| Plakanın genişliği | 1250mm |
|---|---|
| silindirler | 12 sıra |
| güç | 5.5 ± 5.5kW |
| Plaka kalınlığı | 0.8mm |
| verimlilik | 2meters |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile paketlenmiştir |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | Önceden T/T ile % 30 depozito ve sevkiyat öncesi muayene onayından sonra % 70 bakiye |
| Yetenek temini | 20 takım/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Yetenek temini | 20 takım/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |