| Silindir ve Mil | 45# Krom İşlemli Çelik |
|---|---|
| Kesici | Cr12 |
| Sürücü Tipi | zincir tahrik |
| Hız | 30m/dak |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| kalınlık | 0,5-1 mm |
| Kapasite | 20-40m/dak |
| Güç | 4.5+3kw |
| Kesme uzunluğu | Ayarlanabilir |
|---|---|
| Silindir istasyonları | 10-13 İstasyon |
| Şaft Malzemesi | 45 # çelik |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Ağırlık | 2.8T |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| kalınlık | 0,5-1 mm |
| Kapasite | 45m/Dk |
| Güç | 5.5+3kw |
| Kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | hafif köle yuvarlama makinesi |
| Kalınlık | 0,8-1,8 mm |
| Kapasite | 0-35 m/dak |
| Güç | 21.5 kw |
| kullanım | saplama ve parça |
|---|---|
| kapasite | 15-45m/dak |
| özellik | kesintisiz kesme |
| sürmek | rulman |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Rulo |
| Ağırlık | 2.8T |
| Voltaj | 380V/ 50HZ/ 3 Faz (Özelleştirilebilir) |
| Silindir istasyonları | 10 İstasyon |
| Malzeme | GI |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Kapasite | 40m/dak |
| Profil | gelenek |
| Özellik | parça kesme |
| Malzeme | Galvanize çelik |
|---|---|
| Kalınlık | 0,5 mm |
| hız | 25m/dak |
| Özellik | Kolay operasyon |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Güç | 17kw |
|---|---|
| Kapasite | 45m/Dk |
| delme | Mevcut |
| kullanım | binalar |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |