| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 10m/dk |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1220mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 500mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 400 mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,8 mm |
| Hız | 30m/dak |
| Renk | Kırmızı |
| Genişliği | 1220mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1220mm |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Malzeme | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 19 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1000 mm |
| Silindir istasyonları | 10/13 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |