| ağırlık | 4-5T |
|---|---|
| kullanım | Sırlı Çini Çatı Paneli |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| Besleme genişliği | 1200mm |
| Malzeme kalınlığı | 0.3-0.6mm |
| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| Adı | Oluklu Rulo Şekillendirme Makinesi |
| silindirler | 12 istasyon |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
| İletişim | Zincir |
| Ana motor gücü | 5.5 kw |
|---|---|
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Çalışma modu | Düğme + Dokunmatik Ekran |
| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
| Yükleme Limanı | Tianjin Limanı |
| color | blue |
|---|---|
| type | Rain Gutter Sheet Forming Machine |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30sets |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| per month | 30 sets |
| Güç | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| İletişim | Zincir |
| Voltaj | 220V 60HZ 3 Faz |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Malzeme | Boyalı sac GI |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30days |
| Suitable market | Asia, European |
|---|---|
| Usage | Wall panel |
| Capacity | 8-10m/min |
| Roller station | 17 rows |
| Material | Steel plate, galvanized |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.3-0.6mm |
| Profili | Özel |
| Kapasite | 10m/dak |
| Ağırlık | 3T |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | Sevkiyat öncesi muayene onayından sonra avans ve% 70 dengesi T / T% 30 mevduat |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |