| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 500mm |
| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
|---|---|
| HS kodu | 8462219000 |
| Ana motor gücü | 4kw |
| Çalışma modu | Düğme + Dokunmatik Ekran |
| Ana mil çapı | 70 mm |
| Ana motor gücü | 5.5 kw |
|---|---|
| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
| Yükleme Limanı | Tianjin Limanı |
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hidrolik istasyon gücü | 5.5 kw |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1220mm |
| Güç kaynağı | 380V, 50Hz, 3 Faz |
|---|---|
| Kalınlığı şekillendiren rulo | 0,3-0,8 mm |
| İhracat bağlantı noktası | Tianjin Limanı Veya Diğer Çin Limanı |
| Türü | Otomatik |
| hidrolik istasyon | 5,5 KW, 46# Hidrolik Yağı |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1220mm |
| Güç | 4+4KW |
|---|---|
| Yapı | Stand Tipi |
| Şekillendirme hızı | 10m/dk |
| silindirler | 3 istasyon |
| Silindir Mil Çapı | 80mm |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 12 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1220mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 1,6-2 mm |
| Hız | 10m/dk |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1220mm |