| Tip | 1100mm rusya tipi sırlı adım kiremit çatı paneli rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1250 |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Kapasite | 2-4m/dak |
| Boyut | 7.5*1.5*1.2m |
| Malzeme | Boyalı sac GI |
|---|---|
| Kapasite | 2-10m / dakika |
| Makina ağırlığı | 3.1T |
| silindirler | 45 # çelik |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
| type | Roof Panel Roll Forming Machine With Hydraulic Cutting |
|---|---|
| rollers | 20 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Tip | Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1250 |
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Kapasite | 2-4m/dak |
| Boyut | 7.5*1.5*1.2m |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| type | glazed tile roll forming machine |
|---|---|
| width | 1250 |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| capacity | 2-4m/min |
| Dimension | 7.5*1.5*1.2m |
| Tip | sırlı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1200 |
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Kapasite | 2-4m/dak |
| Boyut | 7,5*1,5*1,2m |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1220mm |
| Silindir İstasyonları | 14 İstasyonlar |
| Makara ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |