| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| İletişim | Dişli Aktarımı |
| Ürün Adı | Alçı Beacon 6 ve Alçı Beacon 10 Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Silindir istasyonları | 10 İstasyon |
| Ürün Adı | Alçak Beacon 6 ve Alçak Beacon 11 rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Boyut | 5,0m*1,2m*1,5m |
| Ağırlık | 2.9T |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| İletişim | Dişli Aktarımı |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| kalınlık | 0,5-1 mm |
| Kapasite | 45m/Dk |
| Güç | 5.5+3kw |
| Uygun malzeme | GI PPGI |
|---|---|
| Kapasite | 45m/dak |
| Ağırlık | 2.5T |
| Silindir malzemesi | cr12 |
| Başvuru | Alçıpan Sistemi |
| Ağırlık | 2.8T |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Güç | 5,5+5,5+1,5 |
| Ürün Adı | Alçı Beacon 6 ve Alçı Beacon 10 Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Voltaj | 380V/ 50HZ/ 3 Faz (Özelleştirilebilir) |
| Bulaşma | Dişli Aktarımı |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Silindir istasyonları | 10 İstasyon |
| Şaft Malzemesi | 45 # çelik |
| Ürün Adı | Alçı Beacon 6 ve Alçı Beacon 10 Rulo Şekillendirme Makinesi |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| Kalınlık | 0,6 mm |
| kapasite | 20-45m/dak |
| Güç | 4.5+5+2.3kw |
| Kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | Soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| Kalınlık | 0,5-1 mm |
| Kapasite | 20-40m/dak |
| Güç | 4.5+3kw |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | Hafif Salma Rulo Şekillendirme Makinesi |
| kalınlık | 0,5-1 mm |
| Kapasite | 20-40m/dak |
| Güç | 4.5+3kw |
| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
|---|---|
| HS kodu | 8462219000 |
| Ana motor gücü | 4kw |
| Çalışma modu | Düğme + Dokunmatik Ekran |
| Ana mil çapı | 70 mm |