| Malzeme | GI |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Kapasite | 40m/dak |
| Profil | gelenek |
| Özellik | parça kesme |
| Malzeme | Galvanize çelik |
|---|---|
| Kalınlık | 0,5 mm |
| hız | 25m/dak |
| Özellik | Kolay operasyon |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Uygun Malzeme | GI boyalı sac |
|---|---|
| Hız | 45m/Dk |
| Ağırlık | 2.5T |
| silindirler | Cr12 |
| Tip | Saplama ve Parça |
| Malzeme | Çelik Rulo |
|---|---|
| Güç | 5,5+5,5+1,5 |
| Kesme uzunluğu | Ayarlanabilir |
| Boyut | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Voltaj | 380V/ 50HZ/ 3 Faz (Özelleştirilebilir) |
| Bulaşma | Dişli Aktarımı |
|---|---|
| Ağırlık | 2.8T |
| Boyut | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Malzeme | Çelik Rulo |
| Boyut | 5,0m*1,2m*1,5m |
|---|---|
| Ağırlık | 2.9T |
| Kontrol sistemi | Plc |
| Bulaşma | Dişli Aktarımı |
| Hız oluşturma | 0-35 m/dak |
| Product Name | Plaster Beacon 6 And Plaster Beacon 10 Roll Forming Machine |
|---|---|
| Size | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Weight | 2.8T |
| Control System | PLC |
| Transmission | Gear Transmit |
| Ürün Adı | Alçı Beacon 6 ve Alçı Beacon 10 Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Boyut | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Ağırlık | 2.8T |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| İletişim | Dişli Aktarımı |
| Malzeme | galvanizli çelik, soğuk çelik |
|---|---|
| Kalınlık | 0,5-0,9 mm |
| Kapasite | 25m/dak |
| İsim | 175mm mil yatağı çelik soğuk saplama şekillendirme makinesi 380v 50hz 3 faz |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Gerilim | 380V 50Hz 3faz |
|---|---|
| Döşeme tipi | Çelik Şekillendirme Makinesi |
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Kontrol sistemi | PLC ve Dokunmatik Ekran |