| tip | Camlı çatı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| hız | 2 m / dak |
| ad | Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
| model | HC30-224-1250 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Boyut | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Silindir istasyonları | 18 İstasyon |
| Ağırlık | 8.5 Ton |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| type | Gardens Knudson Roll Former / Sheet Metal Roll Forming Machines Factories Use |
|---|---|
| rollers | 18 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| sertifika | ISO9001:2000;CE |
|---|---|
| Tip | sırlı kiremit çatı levhası |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Main frame | 350mm H-Beam |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Use | roof |
| kesme toleransı | ±1mm |
|---|---|
| kodlayıcı | OMRON |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Türü | zincirle tahrik edilen kazık rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,8 mm |
| Genişliği | 1220mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ekipman tabanı | 300H çelik çerçeve |