| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
|---|---|
| kodlayıcı | OMRON |
| Adı | Oluklu Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Şekillendirme hızı | 15m/dak |
| Güç | 5.5+5.5KW |
| Kalınlığı şekillendiren rulo | 0,3-0,8 mm |
|---|---|
| Rulo şekillendirme Hızı | 15-20m/dak |
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Çalışma modu | Düğme + Panasonic/Delta Dokunmatik Ekran |
| hidrolik istasyon | 5,5 KW, 46# Hidrolik Yağı |
| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç | 5.5+5.5KW |
| silindirler | 12 istasyon |
| kodlayıcı | OMRON |
| Türü | çatı sac rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | çatı ve duvar |
| Kalınlığı | 0,3-0,8 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| tip | Oluklu çatı sac rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.8mm |
| Kapasite | 20 m / dak |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| usage | roof sheet |
| material | PPGI GI |
| thickness | 0.3-0.8mm |
| capacity | 20m/min |
| raw material | aluminum sheet |
|---|---|
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
| use | roof panel |
| profile | customized |
| cutting methold | hydraulic cut |
| type | Roof Panel Roll Forming Machine With Hydraulic Cutting |
|---|---|
| rollers | 20 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1000 mm, 1250 mm |
| Silindir istasyonları | 12 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | Üst:1200mm; Aşağı: 1220mm |
| Paket | Üst: 12 istasyon; Aşağı: 15 istasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |