| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 15 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Marka adı | HC |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Model Number | Roll Forming Machine |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| tip | Çift Katmanlı Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| kullanım | Çatı ve duvar |
| Kapasite | 15 m / dak |
| ad | oluklu 380v çift katmanlı rulo şekillendirme makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| tip | Çift Katmanlı Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| kullanım | Çatı ve duvar |
| Kapasite | 15 m / dak |
| ad | besleme masası çift katmanlı çatı kaplama levhası rulo şekillendirme makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| tip | Çatı kaplama levha rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| kullanım | Çatı ve duvar |
| Kalınlık | 0.3-0.8mm |
| ad | düzenli kendinden kilitli çatı kaplama levhası rulo şekillendirme makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Sırlı Oluklu Sac Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde genişliği | 1220mm |
| Hammadde Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Silindir Mil Çapı | 120MM |
|---|---|
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
| zincir boyutu | 1,5 İnç Çift Sıra |
| Güç | 17.5X3KW |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Boyut | 6,5*1,3*1,5m |
|---|---|
| Sürüş modu | Zincir sürücü |
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Ağırlık | 4.5 ton |
| Güç kaynağı | 380V/3FAZ/50HZ |
| Sürüş modu | Zincir sürücü |
|---|---|
| Ürün Adı | Duvar Paneli Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| dönüştürücü | Delta |