| Kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Kapasite | 25m/dak |
| Özellik | kesintisiz kesim |
| Sürmek | Rulman |
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Boyut | 11*1.5*1.9m |
|---|---|
| Ağırlık | 9t |
| Market | Almanya |
| Rulman | 45# Çelik |
| Kapasite | 15m/dak |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Çap | 100 mm |
|---|---|
| Kalınlık | 0,4-0,6 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Market | Russia |
|---|---|
| Usage | wall panel |
| Width | 1250mm |
| thickness | 0.3-0.7mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Plakanın genişliği | 1000mm |
|---|---|
| silindirler | 18 sıra |
| güç | 4 + 4KW |
| Voltaj | 380V 50Hz 3 faz |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| renk | Mavi |
|---|---|
| tip | otomatik |
| kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| kesme yöntemi | hidrolik kesim |
| her ay | 30 takım |