| kullanım | Çatı paneli |
|---|---|
| Genişlik | 1000 mm |
| kalınlık | 0,3-0,8 mm |
| Garanti | 12 ay |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Standart | CE |
|---|---|
| İşlev | iki güverte |
| Hız | 8-10m/dak |
| Garanti | tüm hayat |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| çelik kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
|---|---|
| Şekillendirme Hızı | 10-15m/dak |
| Silindir istasyonları | özelleştirilmiş |
| Rulo malzemesi | 45# çelik |
| Güç kaynağı | 380V, 50Hz, 3 Faz |
| Usage | roof and wall |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| width | 1000mm |
| roller | 45 Steel |
| capacity | 10m/min |
| Kullanımı | çatı ve duvar |
|---|---|
| Kapasite | 15m/dak |
| Güç | 4+4KW |
| Ağırlık | 5-6T |
| Uzunluk | 7-8m. |
| Material | PPGI GI |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| width | custom |
| feature | two in one |
| capacity | 8-10m/min |
| Material | PPGI GI |
|---|---|
| Usage | roof and wall |
| capacity | 10m/min |
| weight | 6T |
| length | 8m |
| Material | PPGI GI AL |
|---|---|
| width | 1000mm |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Usage | shutter door |
| function | anti wind |
| Usage | garage door |
|---|---|
| function | anti wind |
| width | 6M |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| capacity | 9-10m/min |