| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac / GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 12 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| BOYUT | 6,2*1,3*1,5 m |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Ağırlık | 4.3t |
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Toplam Güç | 4+4KW |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
|---|---|
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Sürüş modu | Zincir sürücü |
| dönüştürücü | Delta |
| Silindir istasyonları | 12 |
| Konteyner | 40GP |
|---|---|
| makine hızı | 10-15m/dak |
| Silindir istasyonları | 19 Silindir İstasyonu |
| Tahrikli Sistem | Zincir veya Dişli Kutusu |
| Kontrol sistemi | PLC ve Dönüştürücü |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 500mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
|---|---|
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Şaft Çapı | Φ70mm |
| Kesici Malzeme | cr12 |
| Sürücü Türü | Zincir sürücü |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |