| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 1,6-2 mm |
| Hız | 10m/dk |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1220mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 500mm |
| Konteyner | 40GP |
|---|---|
| makine hızı | 10-15m/dak |
| Silindir istasyonları | 19 Silindir İstasyonu |
| Tahrikli Sistem | Zincir veya Dişli Kutusu |
| Kontrol sistemi | PLC ve Dönüştürücü |
| Hız | 15m/dak |
|---|---|
| Toplam güç | 15+15+15+5.5KW |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| Makina ağırlığı | 33600kg |
| Şaft Çapı | Φ100mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 500mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 500mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 500mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 500mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 500mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 500mm |