| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 900mm |
| Silindir istasyonları | 10/11 istasyonları |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| MalzemeKalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 18 İstasyon |
| Makara ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 12/22 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 12/13İstasyonlar |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 12/17 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 12/15 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 12 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 18 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 12/15 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |