| Uygun malzeme | Renkli çelik plaka, galvanizli tahta, alüminyum plaka |
|---|---|
| Hammadde Kalınlığı | 2mm |
| Rulman | 15 satır |
| H'nin C yan boyutu | 50 mm |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
|---|---|
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Şaft Çapı | Φ70mm |
| Voltaj | 380V 50Hz 3 faz, 380v/3 faz/50hz veya ülkenizin ihtiyacına göre |
| Sürücü Türü | Zincir sürücü |
| Silindir İstasyonu | 24 istasyon |
|---|---|
| Milin çapı | Φ90m |
| Kesici Malzemesi | CR12 |
| Şekillendirme hızı | 15 m / dak |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| Tip | Çift Katmanlı Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| kullanım | Çatı |
| Malzeme | PPGi GI |
| İsim | Çift Katman Şekillendirme Makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile paketlenmiştir |
| Type | Ridge cap roll forming machine |
|---|---|
| Usage | Roof ridge cap |
| Material | PPGI GI |
| Capacity | 10-20m/min |
| Power | 4+4KW |
| Türü | Ridge Cap Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.3-0.6mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30days |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-4m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| kullanım | Çatı |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 4m/dak |
| Kapsam | 1000 mm |
| Makina ağırlığı | 4,5 ton |
| gönderi | 40GP |
| Türü | Panjur kapı çerçevesi rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kullanım | Kapı Çerçevesi |
| Kapasite | 10m/dak |
| Kalınlığı | 1.5-2.5 mm |
| Uzunluğu | Herhangi bir |