| renk | istediğin gibi |
|---|---|
| tip | Otomatik |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| Kesme yöntemi | Hidrolik Kesim |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Voltage | 380V 50HZ 3 Phase |
|---|---|
| Material | galvanized/color steel sheet |
| Shaft | 75mm, solid |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Makine Renk | Özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Türü | Otomatik |
| Kontrol sistemi | PLC kontrol |
| Kesme yöntemi | Hidrolik Kesme |
| Koşul | Yeni |
| Malzeme Türü | boyalı sac / GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,8-1,2 mm |
| malzeme genişliği | 788mm |
| Silindir istasyonları | 28 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Bulaşma | Dişli kutusu veya zincir sürüşü |
|---|---|
| Mil Çapı | 70 |
| Market | Almanya |
| Rulman | 45# Çelik |
| Kapasite | 15m/dak |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 11/12 İstasyonlar |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 18 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
|---|---|
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 18 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Şaft Çapı | Φ70mm |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 18 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |