| Rulo şekillendirme Hızı | 15-20m/dak |
|---|---|
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Çalışma modu | Düğme + Dokunmatik Ekran |
| HS kodu | 8462219000 |
| Ana mil çapı | 70 mm |
| kullanım | Yapı |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| kalınlık | 0,3-0,5 mm |
| Kapasite | 40M/Dk |
| Güç | 5.5+4+1.5KW |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| silindirler | 19 |
| Makara malzemesi | No.45 Çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Ürün Adı | Duvar Paneli Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| Kesme modu | Hidrolik Kesim |
| dönüştürücü | Delta |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Name | China metal roof ridge cap roll forming machine |
|---|---|
| Control System | PLC Delta Inverter Control |
| Power Supply | 3-Phase,380V,50Hz |
| Main Frame | 350 H-Beam |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Malzeme | galvanizli çelik, soğuk çelik |
|---|---|
| Kalınlık | 0,5-0,9 mm |
| Kapasite | 25m/dak |
| İsim | 175mm mil yatağı çelik soğuk saplama şekillendirme makinesi 380v 50hz 3 faz |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Türü | soğuk rulo şekillendirme |
|---|---|
| Marka | HC |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, kontrol paneli karton kutu ile paketlenmiştir. |
| Teslim süresi | Kabul edilen depozitoyu aldıktan sonra 60 gün. |
| color | blue |
|---|---|
| type | Rain Gutter Sheet Forming Machine |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30sets |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30 sets |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 312mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |